Co łączy prawnika i fotografa, tancerza i inżyniera?
Jedno słowo:
PASJA!

Mieć w życiu pasję i móc ją realizować – łatwiej pomyśleć niż zrobić. W gonitwie codziennych obowiązków rezygnujemy z drobnych rzeczy, które sprawiają nam radość. A w ten sposób, z każdym krokiem – zatracamy kawałek siebie. Postanowiliśmy temu zaradzić.

Stowarzyszenie Passionfruits to grupa młodych, kreatywnych ludzi. Pochodzimy z różnych środowisk i zawodów, ale łączy nas jedno: mamy w życiu pasję, którą chcemy realizować – i zarażać tym innych. Zaczynaliśmy jako grupka przyjaciół, których połączyła miłość do tańca ludowego. Stopniowo zaczęliśmy się rozrastać – do naszego grona dołączyli miłośnicy fotografii, muzyki, amatorzy śpiewania i górskich wspinaczek. Nie mamy żadnych ograniczeń; jedynym warunkiem dołączenia do Stowarzyszenia jest chęć robienia w życiu tego, co się kocha. My pomagamy to realizować, podsuwamy narzędzia i środki, służymy poradą. Wystarczy tylko mieć otwarty umysł i pełne zapału serce.

Głównym filarem filozofii Stowarzyszenia Passionfruits jest chęć podtrzymywania rodzimej polskiej tradycji przy jednoczesnym wspieraniu dialogu z przedstawicielami kultur innych krajów i regionów. Nasze projekty są przygotowane w sposób, który umożliwia bezpośrednio i na własnej skórze odnaleźć łączące nas podobieństwa, zrozumieć różnice i pozbyć się uprzedzeń.