Góralski Miks

Tytułowy miks zawiera elementy taneczne z trzech regionów polskich gór – Spisza, Podhala i Beskidu. Opowiedziana historia pokazuje dzieci skradające się wokół wieszaka z czapkami. Pełnią tu one ważną rolę – mają magiczną moc sprawczą, która pozwala dzieciom tańczyć „po góralsku” kiedy tylko włożą je na głowę. Kiedy kolejne czapki zabierane są z wieszaka, po kolei w muzyce pojawia się spiski czardasz tańczony w parach, beskidzkie „kołomajki” w których dziewczyny uciekają przed chłopakami, a w końcu podhalański zbójnicki tańczonego tylko przez chłopców.

 

 

Góralski Miks

przez Witold Jarosiński | Strategic Partnership for Dance in Education

Wersja A

Wersja B

Wersja C

Instruktaż

Warunki korzystania

Warunki korzystania

Stowarzyszenie „Passionfruits” jest właścicielem praw autorskich majątkowych  i zależnych wszystkich zasobów dostępnych na stronie. Dopuszcza się ich wykorzystanie jedynie w celach edukacyjnych, mających charakter niezarobkowy i zgodnie z zasadami licencji Creative Commons (CC BY-NC-ND 4.0).

 

Link do pełnej treści licencji:

 

https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/legalcode.pl

 

Wykorzystując którykolwiek z zasobów należy każdorazowo podać jego autora lub autorów (zgodnie z informacjami podanymi na stronie) oraz wskazać właściciela praw autorskich majątkowych.

 

Na przykład:

 

Tytuł: Serele

Muzyka: Witold Jarosiński

Choreografia: German Komarovski

Własność praw autorskich majątkowych: Stowarzyszenie „Passionfruits”.

 

Jakakolwiek modyfikacja lub ingerencja w integralność utworów jest niedozwolona.

 

W razie wątpliwości dotyczących zasad wykorzystania zasobów, prosimy o kontakt.

You have Successfully Subscribed!